KADEBOSTANY - Monumental

Билеты KADEBOSTANY - Monumental
id#558

Концерты 

KADEBOSTANY - Monumental
Место

Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта ! Билеты можно купить в кассе !

Узнайте о снижении цены

KADEBOSTANY - Monumental
Страна
Жанр
Альтернативный рок,Электронная музыка

23 листопада, вперше у Львові відбудеться грандіозна подія – концерт KADEBOSTANY з презентацією НОВОГО альбому.

Нові колоністи поп-імперії, видатні KADEBOSTANY, в рамках світового туру “Monumental” відвідають Львів та Київ з сольними концертами.

Феномен європейської поп музики KADEBOSTANY презентує своє неймовірне шоу у “Malevich Concert Arena”.

KADEBOSTANY- швейцарська поп-група, заснована в 2008 році французьким музикантом Kadebostan. За їх власною думкою, це не просто група, а ціла республіка, метою якої є вторгнення в світову поп-культуру і розкриття нових її граней.

Завдяки своїй унікальній звуковій шаленій енергетиці резиденти "поп-республіки" швидко перейшли в центр світової уваги. KADEBOSTANY- це дійсно своя Республіка з усіма атрибутами: прапорами, формами і законами. В групі прекрасно все: музика, вокал та візуальні шоу. Президент Kadebostan зібрав кращих та найцікавіших музикантів з усіх частин світу.

Успіх прийшов до KADEBOSTANY після того, як їх кавер-версія пісні Beyoncé «Сrazy In Love» блискавично пронеслася по світових кіноекранах, пролунавши у фільмі «50 відтінків сірого». Відомі хіти групи «Teddy Bear», «Castle In The Snow», а також «Mind If I Stay» (2017), займають перші рядки всіх можливих чартів, надихаючи діджеїв з усього світу робити величезну кількість реміксів.

Неймовірні візуальні ефекти, танцювальні номери і навіть марші, що супроводжують все шоу KADEBOSTANY, перетворює їх появу на сцені на живе магічне дійство, яке неможливо передати словами.

Сотні мільйонів переглядів на YouTube!

Більше 120 концертів на рік! 

Ротації треків на сотнях радіостанцій по всьому світу!

KADEBOSTANY створили не просто музику, вони створили цілу країну, де панує свобода і творчість та змінили світову поп-культуру.

Концерт KADEBOSTANY- подія, яку неможливо пропустити!

Социальная активность