Квитки на HammAli & Navai - Афіша концертів в Львові

 
Заходів немає щоб не пропустити коли з`являться!
Фільтр

HammAli & Navai

Жанр
Хіп-хоп

Концерт гурту Hammali & Navai у Львові

Вперше у Львові Hammali & Navai розтоплять арктичну кригу у Malevich Concert Arena. Гурт вперше виступить перед львівською публікою з презентацією свого дебютного альбому Janavi. Ця подія стартує 25 листопада, тож якщо Ви бажаєте познайомитися з хлопцями ближче, поспішіть запастись квитками. Львів завжди гарно приймав усіх артистів з різних куточків планети, і гурт Hammali & Navai не стане виключенням. Зі свого боку львів’яни подарують море оплесків та овацій, і звісно ж запрошення повернутися до Львова знову, з новою програмою та новими вибуховими хітами. А те що хіти у хлопців вибухові, свідчать соціальні мережі. Прослуховування їх пісень, зокрема “Пустите меня на танцпол” перевищило 26 мільйонів.

Hammali & Navai працюють дуже плідно, вони випускають пісню за піснею, вбачаючи в тому, потребу слухачів насолоджуватися новими синглами музикантів. Їх спільна робота розпочалась у 2016 році з виходу треку  “День в календаре”. Побачивши, як активно слухачі скачують їх спільну пісню, та отримуючи позитивні відгуки, хлопці взялися до роботи, поповнюючи свою колекцію треків.

Афіша концертів гурту Hammali & Navai у Львові

У січні 2017 року виходить новий трек під назвою "Летать не хочу". Всього лише через п'ять днів Hammali & Navai знову дарують нову пісню під назвою "Любовь-простуда". Відчуваючи позитивне сприйняття своєї творчості, хлопці починають записувати пісні одну за одною. Через місяць світ почув трек "Ты моя химия", а ще через місяць - "Память не разрушить".

До своєї творчості музиканти вирішили підключити ще і відомих реперів. І наступний трек виходить, як спільна робота з BahhTee. Ця пісня отримала назву "Вместе летать". У травні 2017 року виходить ще одна пісня "Ну як ты там вообще?".

Влітку соціальні мережі підірвав новий трек Hammali & Navai - "Фары-туманы". А після нього виходить ще одна спільна робота Hammali & Navai і репера Джоззі, яка називалася "Закрываю глаза".

Наступним треком групи Hammali & Navai стала пісня "Им грош цена", який презентували хлопці в вересні 2017 року. Незабаром виходить ще одна пісня під назвою "Бриллиант в грязи". Осінь виявилася плідною для хлопців і вони випускають такі треки, буквально один за одним - "До утра" і "Хочешь, я к тебе приеду". У грудні 2017 виходить ще один трек під назвою "Задыхаюсь". А вже в новому 2018 році хлопці зняли і випустили в прокат кліп на пісню "Хочешь, я к тебе приеду".

Всі концерти гурту Hammali & Navai у Львові

У березні 2018 року група Hammali & Navai презентує для своїх шанувальників свій дебютний студійний альбом Janavi, на підтримку якого вони відправляються на гастролі.

Гурт Hammali & Navai - це двоє музикантів із Азербайджану, котрі об’єднавшись, дарують чудові хіти своїм слухачам. Олександр Алієв, його псевдонім HammAli і Наваі Бакіров, який виступає під псевдонімом Navai, об'єднавши свої зусилля і талант дуже гармонійно виглядають на сцені, доповнюючи один одного. Хлопці ще у дитинстві зробили свій вибір на користь музики, та вперто йшли до своєї мети. І хоча батьки хлопців прагнули іншого майбутнього для своїх дітей, та все ж талант та покликання взяли верх. І сьогодні поціновувачі репу, можуть насолоджуватися їх творчістю.