Билеты Майстерклас з малювання об'ємних картин з вином

Майстерклас з малювання об'ємних картин з вином || 30 червня 2024 || вул. Городоцька 106

30 червня 15:00
Львів · Студія художнього відпочинку «ПРОСТІР МРІЙ»
800 грн.

Це майстерклас з малювання об'ємних картин з вином у затишній арт-студії.

Поєднання текстурної пастою з рідким акрилом дозволить вам створювати дивовижні об'ємні картини. Кінцевим результатом є унікальна тривимірна картина, яку ви можете по-справжньому оцінити лише побачивши її в реальному житті. Дуже проста і при цьому гарна техніка. Прекрасно підійде тим, хто хоче відчути себе справжнім художником.


Ми навчимо малювати картину за 2,5 години, да же якщо ви раніше ніколи не малювали. Він для тих хто не вміє малювати , або тільки пробує, або хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи. це проведення часу у арт-студії під час проведення майстер-класу з малювання з вином. Ви не тільки зможете навчитися малювати картину - але і отримаєте задоволення від самої атмосфери та процесу.

Якщо ви не художник — це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити гарну картину за 2 -3 години своїми руками, розкрити ваш творчий потенціал. Відбувається у затишній великій світлий студії . Майстер клас проводиться у невеликій групі. Художник буде писати картину, а учасник — змальовувати або малювати її у на свій смак. У ході процесу за необхідності художник допомагатиме учаснику. Забрати творчу роботу учасник зможе відразу після майстер-класу. Тему майстер-класу вибирає художник. Про неї повідомлять заздалегідь на сайті організатора, соц.мережах або по запиту на вайбер, телеграм, месененджер.

У вартість входить всі матеріали : Відвідувачу видають все необхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи . З собою нічого приносити не потрібно. -

Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям дадуть чай або каву.

Тривалість - 2.5 години

Майстерклас з малювання об'ємних картин з вином || 30 червня 2024 || вул. Городоцька 106
30 червня 15:00
800 грн.

Схожі події

Билеты Майстерклас малювання картин з вином
14 червня 17:30
Майстерклас малювання картин з вином
Билеты Майстерклас з абстрактного живопису FLUID ART з вином
15 червня 15:00
Майстерклас з абстрактного живопису FLUID ART з вином
Билеты Майстерклас з малювання алкогольними чорнилами з вином
16 червня 13:00
Майстерклас з малювання алкогольними чорнилами з вином
Билеты Майстерклас з малювання картин сусальним золотом з вином
23 червня 15:00
Майстерклас з малювання картин сусальним золотом з вином
Билеты Майстерклас з малювання АКВАРЕЛЛЮ з вином
25 червня 18:00
Майстерклас з малювання АКВАРЕЛЛЮ з вином