Билеты DIGITALKS - social media marathon

DIGITALKS - social media marathon || 10 серпня 2024 || вул. Хмельницького, 9Б

10 серпня 09:00
Львів · Emily Resort
990 - 6900 грн.

DIGITALKS
Social Media Marathon  – перший масштабний digital-мітап у Львові! 

DIGITALKS Social Media Marathon – найбільша зустріч топових лідерів думок, блогерів, інфлюенсерів та всієї digital-спільноти в ультрасучасному Emily Event Hall у новому відпочинковому комплексі Emily Resort.
 
15 червня 2024 року провідні організатори наймасштабніших заходів – івент-агенція Global Events та комплекс Emily Resort - об'єднають найкращих практикуючих фахівців в галузі соціальних мереж, блогерства та онлайн-проcування, аби вони поділилися досвідом та розкрили практичні секрети успіху з просування персонального бренду та бізнес продуктів в соцмережах. 
 
DIGITALKS Social Media Marathon — це не просто подія, це унікальний шанс отримати знання, що змінять Ваше бачення інтернет-простору та надихнуть на нові звершення. Адже в рамках одноденного інтенсиву не буде теоретичних дискусій і обговорень, а лише практичні інсайти, стратегії та кейси про social media маркетинг від найуспішніших фахівців.

Під час форуму також відбуватиметься благодійний збір для роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі» задля придбання НРК - наземного роботизованого комплексу, який мінімізує участь людини на полі, допомагаючи зберігати життя і здоров’я українських воїнів.

Квитки:
Business - відвідування форуму, welcome coffee-break, презентації з події;
Premium - відвідування форуму, welcome coffee-break, доступ до двох прийомів їжі під час перерв, доступ до вечірки DIGITALKS AFTERPARTY (Chilly Food&Bar);
VIP - розміщення у mighty rows (перші ряди з кріслами), відвідування форуму, усі прийоми їжі у окремій зоні, доступ до speaker lounge, доступ до вечірки DIGITALKS AFTERPARTY (Chilly Food&Bar), доступ до вечірки SAGA PARTY на ISLAND BEACH CLUB;
Online - доступ до онлайн трансляції форуму, отримання усіх цифрових матеріалів.

Дата: 15 червня 2024
Час: 09:00 – 23:00
Локація: Emily Resort, Львів-Винники, вул. Хмельницького, 9Б

DIGITALKS - social media marathon || 10 серпня 2024 || вул. Хмельницького, 9Б
10 серпня 09:00
990 - 6900 грн.