ROCK SYMPHONY (Львів) in Lviv 21 june 2020

Билеты ROCK SYMPHONY (Львів)
id#43008

Concert 

ROCK SYMPHONY (Львів) in Lviv 21 june 2020
Left before the event starts:
Price

350 - 1550 грн.

Learn about price drops

ROCK SYMPHONY (Львів)
Country
Ukraine
Genre
Rock

ROCK SYMPHONY у Львові!
2020 року Львівська національний академічно театр опери і балету чекає вас на концерт ROCK SYMPHONY. Невимовний тандем з більш ніж ста артистами на одній сцені, це сила звуку, магія музичних хвиль, яку люблять і цінують абсолютно все: діти, підлітки, молоді люди, чоловіки, жінки! Квитки можна купити на нашому сайті або ж замовити доставку в зручне для вас місце.

Неймовірне концертне шоу
Вони презентують абсолютно нове трактування великих світових хітів. Об'єднане звучання великого симфонічного оркестру, хору та рок-бенду, як величезна потужна музична феєрія. Сукупність сценографії, продуманість режисури, спецефекти фокусують погляд на сцені і викликають яскраві емоції у глядачів.

Самі композиції плавно переходять від однієї до іншої, що створює відчуття монолітності твору і викликають різну палітру почуттів - від захвату до ліричного насолоди. Тільки не розслабляйтеся, адже в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал. Чудове виконання зливає глядачів і артистів воєдино з музикою, приносить задоволення, натхнення і ще надовго залишиться у ваших серцях!

Нова програма в двох відділеннях з антрактом.

Lviv
Lviv National Opera
21 june
Lviv National Opera (Lviv)