Билеты ROCK SYMPHONY (Львів)

ROCK SYMPHONY (Львів) 18 april 2021. Lviv National Opera

Lviv · Lviv National Opera
950 - 1550 грн.
Genre : Rock

ROCK SYMPHONY у Львові!
2021 року Львівська національний академічно театр опери і балету чекає вас на концерт ROCK SYMPHONY. Невимовний тандем з більш ніж ста артистами на одній сцені, це сила звуку, магія музичних хвиль, яку люблять і цінують абсолютно все: діти, підлітки, молоді люди, чоловіки, жінки! Квитки можна купити на нашому сайті або ж замовити доставку в зручне для вас місце.

Неймовірне концертне шоу
Вони презентують абсолютно нове трактування великих світових хітів. Об'єднане звучання великого симфонічного оркестру, хору та рок-бенду, як величезна потужна музична феєрія. Сукупність сценографії, продуманість режисури, спецефекти фокусують погляд на сцені і викликають яскраві емоції у глядачів.

Самі композиції плавно переходять від однієї до іншої, що створює відчуття монолітності твору і викликають різну палітру почуттів - від захвату до ліричного насолоди. Тільки не розслабляйтеся, адже в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал. Чудове виконання зливає глядачів і артистів воєдино з музикою, приносить задоволення, натхнення і ще надовго залишиться у ваших серцях!

Нова програма в двох відділеннях з антрактом.

Вельмишановні Глядачі!
Концерти ROCK SYMPHONY переносяться на більш безпечний період для повноцінного їх проведення, відповідно до придбаних глядачами квитків.
Соціальна відповідальність наших проектів – залишитися рентабельними і не підвести глядачів. Ми впевнені, що концерти, як результат творчої діяльності, мають велику вагу в культурному розвитку України.
Нам надзвичайно прикро переносити шоу, до яких ми ретельно підготувалися та зробили все можливе, щоб бути готовими до виступів. Але згідно Постанови Кабінету Міністрів № 641 проведення повноцінних Концертів, наразі, неможливе!
Всі придбані квитки на Концерти у Львові на обидві дати,  4 Квітня 2020 року та 26  Вересня 2020 року,  дійсні на перенесену дату - 18 Квітня 2021 року. 
Початок концертів  о 16:00 та 19:00, відповідно.
Тож ми продовжуємо працювати над удосконаленням ROCK SYMPHONY та висловлюємо Вам величезну Повагу за терпіння, розуміння і віру.
Бережіть себе! Зустрінемось на концертах! І це буде Грандіозно як ніколи!
Ваші ROCK SYMPHONY – Концерт СИЛА!!!

Photo/Video

ROCK SYMPHONY (Львів) 18 april 2021. Lviv National Opera
950 - 1550 грн.

Similar events

Билеты Nothing But Thieves
11 february 20:00
Nothing But Thieves