Билеты Concert FOALS

Concert FOALS 27 may 2021. !FESTrepublic. club

27 may 19:00
Lviv · !FESTrepublic. club
1190 грн.

Foals вперше виступлять у Львові з презентацією Everything Not Saved Will Be Lost
У Pop Corn є хороша традиція - закривати теплі дні вибуховими концертами. У минулому році Foals виступили в Києві 27 серпня і представили першу частину Everything Not Saved Will Be Lost.
Цього року Foals знову допоможуть провести літо гідно! Тільки замість столиці вони приїдуть на захід України. У місто красивих будинків, тісних вуличок і нескінченних дротів. А найголовніше - в місто, чий бойовий дух можна ототожнити з духом Foals.
31 серпня, Львів, !FESTRepublic.
До Львова Foals привезуть вже повний проект Everything Not Saved Will Be Lost, друга частина якого вийшла в жовтні 2019 року і нарешті зайняла перше місце у Великобританії.
Як розповідали учасники гурту, вони написали настільки багато хороших пісень, що у них не піднялася рука викинути хоча б одну, тому було вирішено об'єднати їх в один великий проект з двома альбомами - різними за настроєм і звуком.
Перша частина - більш грувіста і танцювальна, з бенгерамі для танцполів на кшталт Exits і In Degrees. Друга - м’язиста, агресивна і гітарна з потужними бойовиками, такими як The Runner і Black Bull.
Такі різні музично, але при цьому мають одну загальну і важливу рису - закладений сенс. Foals хвилюють проблеми не тільки політичні проблеми своєї країни, але і масштабом ширше - клімат, маніпулювання думкою людей за допомогою соціальних мереж, глобалізація та інші, не менш важливі речі.
Популярні артисти зазвичай залишаються за лаштунками та не висловлюють своєї думки з будь-якого приводу, але Foals - не боягузи. Вони не тільки популярний, але ще і відповідальний колектив, який може впливати на своїх фанатів не тільки піснями, а й діями.
2019 й рік для Foals був вкрай успішний - солд-аут тури Європою та Америкою, два альбоми і номінація на Mercury Prize. 2020 й обіцяє підняти групу ще вище і Львів стане успішною частиною цього сходження.

 

Photo/Video

Concert FOALS 27 may 2021. !FESTrepublic. club
27 may 19:00
1190 грн.