Dakh Daughters

билет на %s
id#25287

Концерты  Театр 

Dakh Daughters
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Dakh Daughters
Страна
Украина

Dakh Daughters Band у Львові!
Їм аплодують Сіетл та Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times та Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band повертаються додому після великого туру Америкою та Канадою. Вони вже готові зустрітись зі своїми українськими слухачами 7 жовтня у національному драмтеатрі ім. Марії Заньковецької
Dakh Daughters — проект ЦСМ «ДАХ» та Влада Троїцького. Цей гурт не має аналогів на українській музичній сцені. Їхня творчість — це поєднання екстравагантних образів, класичних інструментів та експериментального звучання. Український фолк, французський реп та реггі-джеми, саме ці складові гурт органічно поєднує у своїй музиці. Їхні пісні вирізняються нелінійними партіями. Спочатку може здатися, що це просто какофонія звуків, проте вже за мить вас підхоплює ритм і ви розумієте тонкий творчій задум автора. Dakh Daughters — це інтелектуальна музика для сучасних людей. Музика, що змушує замислюватись та робити вибір. Це маніфест людини розумної.
«Український септет, що нібито зійшов з малюнків Едварда Горі чи фільмів братів Квей», — Rolling Stone.
«У пачках і військових черевиках з пофарбованими в білий колір обличчями Dakh Daughters йшли по сцені, немов завойовники, котрі крокують чужою територією. Тексти вони виголошують криками, шипінням і викликами, а іноді всі голоси збираються у вишукані фолк-гармонії. Поодинці їхній вокал належить до абсолютно різних світів, включаючи хеві-метал, панк та балканські народні співи. Вони дивним чином поводяться зі своїми інструментами: грають на скрипці, притискаючи її до стегна, граючи на віолончелі, нахиляють її під неймовірним кутом, контрабасистка змушувала інструмент звучати, ляскаючи по ньому, а барабанниця тупала по педалі бас-барабана так, немов щоразу давила на ньому таргана», — The New York Times.
Зустрічайте нових фавориток американських критиків. Неординарні та неповторні Dakh Daughters з програмою, що підкорила світ. Композиції з альбому «If», пісні, що можна почути лише на живих виступах колективу та «візитка» гурту — «Rozy/Donbass». Подаруйте собі вечір занурення у сучасне мистецтво.

Драматический театр им. М. Заньковецкой

Социальная активность